| Tchami a întrebat:

Ce genuri de muzica va plac?happy

Răspuns Câştigător
60 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Rap
hip hop love struck

| Tchami explică (pentru Đϋffγ):

Iara te gasesc :X
Tu ai ceva cu mine :X! smug

| Đϋffγ a răspuns (pentru Tchami):

Ciudat, nu?laughing
dupa ce am rasp mi-am dat seama ca tu esti...

| Tchami explică (pentru Đϋffγ):

tongue Asta este... Tot nu vrei sa'mi dai id'u tau? sad

| Đϋffγ a răspuns (pentru Tchami):

Tot nu vreau :d

| Tchami explică (pentru Đϋffγ):

Ce rea esti smug MRrrrrrrrrrr imi place laughing smug! tongue

| Đϋffγ a răspuns (pentru Tchami):

tongue

| Summoning a răspuns (pentru Tchami):

Va potriviti la genurile muzicale amandoi tu cu duffy

| Tchami explică (pentru Summoning):

thinking

| Summoning a răspuns (pentru Tchami):

Si ei ii place bug mafia ca si tine

| Tchami explică (pentru Summoning):

happy...

| Dumnezău a răspuns:

Post-rock,rap destept,power metal,grunge,indie rock, thrash metal, folk metal, jazz, Bach si shoegaze imi plac cel mai mult.Le consider si cele mai elevate genuri din toata muzica ce-au dat-o oamenii.

| LastChance a răspuns:

Thrash metal, death metal, black metal si cate ceva folk metal, heavy metal.

Răspuns utilizator avertizat
| ahlrh a răspuns:

Salut,
eu ascult: Pop (în general).

| Woodenpints91 a răspuns:

Rock&Metal în proporţie de 80%. Restul, e tot muzică bună, doar că nu poate fi îcadrată în aria rock-ului.

| CautNume a răspuns:

Cel mai mult Rock.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CautNume):

Da, tu care ziceai că Bon Jovi cântă manele acum vreun an. Crezi că te-am uitatbatting eyelashes?

| CautNume a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai stiu si eu intrebarea.Toti ati inteles gresit, eu eram ironica.Nu ascult manele, ascult rock.Userul acela mi-a dat funda crezind ca eu fac misto de rock, dar nu e asa.

| bloodyhell a răspuns:

Cel mai mult rock si metal.

| LuS[z] a răspuns:

House dance pop r'n'b hip-hop si cam atat big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Rock si metal. Ca si genuri: thrash, heavy, death (melodic, in special), putin black, grunge, old school, folk, psychedelic, progressive rock si putin alternativ si punk, uneori.

| Nucreeed a răspuns:

O sa-ti dau doar un exemplu...
http://www.youtube.com/watch?v=1VnPCy8Aa8Q

| Tourniquet a răspuns:

Rock. Și cred că aproape toate sub-genurile lui (grunge, alternative, gothic, simfonic. )

| PredatoR a răspuns:

Manele, House si BUG Mafia din cand in cand.

| adytza0700 a răspuns:

Ascult Dubstep, Rock, Pop
Si atat

| vladdd16 a răspuns:

DANCE 4EVER! happy

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pop,Hard-rock,dance.
Si un pic de rapp.
Nu imi place sa ascult muzica House, de club., manele si populara.

| RazvanStefan a răspuns:

Pai eu ascult ce imi place.dar sa iti raspund ar fi rock, metal, pop big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele. Să moară duşmanii! Uite şi un exemplu :
http://youtu.be/hHRNSeuvzlM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock-pop. Trupa mea preferata de rock-pop este Tokio Hotel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place Rock-ul, evident. Merge și Pop-ul de pe vremea când era mama adolescentă, dar nu putem nega că este inferior. Și da, îmi place și muzica electro, mai exact trance-ul. Apreciez la ea că accentul e pus pe lucrul pe calculator și deși e neinsuflețită se lucrează ceva la ea. Mi se pare inedită și da, acum săriți-mi în cap că nu sunt rockeriță adevărată. oh go on

| Addaa1998 a răspuns:

Country si Pop!
Dar tu?

| Tchami explică (pentru Addaa1998):

Dance,house,electro,club...Asa de club in general remix'uri, mix'uri etc... happy tongue

| BiancaBaby a răspuns:

Toate genurile mai putin manele, populara si house

| jrockfreak a răspuns:

JRock! (japanese rockwinking ) adica: metal, heavy, putin trash, simfonic s putin pop. Mai este cand m-apuca si ascult putin Mozzart sau Vivaldiwinking

| Raynn a răspuns:

Metal

| AntoniaOrman a răspuns:

Pai nu stiu ce gen de muzica canta dar imi plac cantaretii gen Rihanna, Lady Gaga, Selena Gomez, etc. happy Funda?

| Differentx13 a răspuns:

Rock happy.

| CharlieHarper a răspuns:

Aparent,rock'ul si metal'ul predomina