| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna flow in muzica?big grin

Răspuns Câştigător
| Flavius_6134 a răspuns:

"Flow" e un termen folosit foarte mult in Hip-Hop happy El se refera la felul in care "curg" versurile artistului(to flow=a curge), cat de repede le zice, cat de fluent etc...in esenta cam asta e happy

4 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Flow-ul se refera la continuitatea miscarilor
adica sa nu te opresti si iar sa incepi sa dansezi
mai explicit sa faci miscarile constantwinking
sper ca ti-am fost de ajutor. love struck

| Fcsb_Vali_1996 a răspuns:

Flow se foloseste cel mai des in rap, adica cat de repede spune rimele... Uite aici flow:http://www.youtube.com/watch?v=PsrVNVn5_7U

| Alex_Bullit_1993 a răspuns:

Flow" e un termen folosit foarte mult in Hip-Hop El se refera la felul in care "curg" versurile artistului(to flow=a curge), cat de repede le zice, cat de fluent etc...in esenta cam asta e