| poechce a întrebat:

Ce părere aveţi despre piesa care ne va repezenta anul acesta la Eurovision ( Oslo, Norvegia)?
Paula Seling & Ovi - Playing With Fire http://www.youtube.com/watch?v=trV_9jcKH44

P. S Calitatea videoclipului nu este prea bună, dar piesa este grozavă ( în opinia mea).

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

E ok si PAULA S este intr-adevar o voce lucrata nu ca celelalte pitipoance care se tipa si le ajusteaza vocea din pc. chiar e buna. si vocea si melodia Sper sa aiba succes.[ce josan.luminita anghel.] ii ajunge. BAFTA PAULA

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-mi place! Il preferam pe Catalin Josan.

| anad a răspuns:

Piesa imi place, dar Paula Seling nu are volumul vocii, prezenta scenica si carisma necesara pentru a capacita publicul unui Eurovizion. Si cum nu prea avem nici multi prieteni sa ne dea voturi, prea putine sperante sa obtinem un loc onorabil.

| Betty18 a răspuns:

Eu am votat cu catalina si luminita dar nici aceasta piesa nu imi displace...este ritmata si vocea Paulei suna bine live... daca o sa iasa si cu un show calumea vom fi in primele 10:X
trebuie sa fim optimisti... puteti spune voi ca piesa nu e buna ca nu i se potriveste paulei dar tot ea ne va reprezenta la Eurovision, asta nu se poate schimba. oricum in fiecare an e la fel. dupa ce publicul voteaza o piesa tot noi ne plangem ca de ce nu a iesit x, mai bine iesea vasile si nu gheorghehee hee

succes

| Sara a răspuns:

Merg pe ideea ca Ovi este ft ft cunoscut in Norvegia, si poate luam macar de la tara gazda vreo 10 puncte, daca 12 nu se poate. Sunt mandra cu Ovi este de'al meu este nascut in orasul meu natal, Botosani, melodia la inceput imi pare ca suna ca a celor de la Crazy Win, dar ca pertotal, ceva mai bun de atatat nu era. Era cea mai buna dintre rele laughing

| TzaCaNeL a răspuns:

Melodia este draguta, dar nu e ceea ce cauta lumea.

Nu vorbesc prostii, dar nu vi se pare ca inceputul e copiat de la Crazy Win "Beautiful Lover"?

| Juliana a răspuns:

Au fost piese si mai relelaughingmie imi place

| anonim24 a răspuns:

Pentru sara, nu ai vazut cazul romanului care a ucis cu bestialitate o norvegiana in danemarca, o femeie care a vea 2 copii acasa, deci luati-va adio ca ne vor vota cineva.Doar moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania nu este apreciata in Europa, iar melodiei ii lipsesc multe, prin urmare iar ne facem de ras. Oare vom strange macar 1 vot?thinking Mai bine asa intreaba... Paula Seling nu este o cantareata exceptionala, una dintre cele mai bune voci, nu este si nici nu va fi; imaginea Romaniei este patata, prin urmare zero la Eurovision.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place melodia, iar vocea Paulei Seling este buna, dar nu pentru Eurovison. Eu vream sa castige Catalin Josan, face un spectacol minunat pe scena.