| Anonima_5812 a întrebat:

Ce melodii ascultati de Craciun? La cele mai dragute dau funda mare!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Mie imi place sa ascult colinde si melodiua preferata de Craciun este
http://www.youtube.com/watch?v=alf7q-t-JAw

| pwp a răspuns:

Paula seling-colindam, colindam iarna
e superba love struck

| Biank_8453 a răspuns:

Imi plac colindele lui Stefan Hrusca si ale Andrei happy
Mai are si Inna o melodie frumoasa: I need you for Christmas.

| Iulia1106 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult: Mariah Carey-All I want for Christmas is you, Beyonce-Ave Maria, Catalin Josan&Nicolae Voiculet-Ave Maria, Andra-Vis de iarna si colindele specifice. love struck