| TiaFCRB a întrebat:

Ce melodii misto sunt difuzate pe Dance FM? Va rog, imi plac cam toate dar nu stiu in mare parte cum se numesc. In plus e o melodie rock acolo, care este remixata bineinteles. Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Remixată, bineînţeles. Adică, cred că ar fi o jignire să se difuzeze un original acolo.

| TiaFCRB explică (pentru Solsagan):

Pai nu am vrut sa sune asa... Am vrut sa spun ca Dance FM este un canal cu melodii remixate. Multumesc oricum big grin.