| Stefunny a întrebat:

Ce melodii rock ascultati?

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Cauta de la trupele astea :
KISS
Megadeth
Metallica
Motorhead
Sepultura
Children of Bodom
Venom
Cradle of Filth
Disturbed
Marilyn Manson
Guns n Roses
Bon Jovi
Pantera
Manowar
Lordi
Judas Priest
Led Zeppelin
Queen
Pink Floyd
Iron Maiden
Godsmack
Dimmu Borgir
Burzum
Black Sabbath
Nirvana
Scorpions
Whitesnake
Oomph!

Bafta!

11 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

@EnterSandman, si LastChance asculta Megadeth. Cica e printre trupele ei preferate.

| FucktheSystem a răspuns:

Acum ascult :
http://www.youtube.com/watch?v=tnhjw9vmABo

Asa imi plac multe melodii uite cateva : Highway to hell, sweet child o mine, love-hate-sex-pain, final solution, Anarchy in the uk, Turn the page, A tout le monde, Platypus (I hate you), I wanna be sedated etc.

| FucktheSystem a răspuns:

EnterSandman, Megadeth rocks!
Apropo merci pentru link, nu stiam melodia big grin

| Bogdanux a răspuns:

Playlist-ul meu e asemeni junglei amazoniene, deci destul de variat si greu de spus in detaliu (lenea-i mare).

| EnterSandman a răspuns:

In acest moment vizionez un cover...
Steve Vai The Crying Machine
http://www.youtube.com/watch?v=NFD2pW6lAjA&feature=related
:D.

| EnterSandman a răspuns:

@FucktheSystem
noi suntem printre putini care mai ascultam Megadeth :))...
uite cea mai noua melodie megadeth(si care ma laudam ca eu nu ascult decat muzica de dinainte de 90', uite ca imi incalc promisiunea si o sa ascult si muzica creata dupa 90', dar de trupe formate de dinainte de 90' :P )
melodia a fost facuta pentru un joc...dar suna bine :)).
melodie care o sa apara cu noul album Cyber Army.:P
http://www.youtube.com/watch?v=4uwn5lbKaIc

| EnterSandman a răspuns:

@NocteMysterium
si mie imi place cargo-nu mai am tigari.nu de alta dar traiesc melodia aia in fiecare zi laughing

| EnterSandman a răspuns:

@LastChance
stiu.daca ai observat am scris."noi suntem printre putini", am observat ca asculti megadeth de cand aveai la status megadeth sweating bullets happy big grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Cauta Disturbedwinking

| NocteMysterium a răspuns:

Ei bine melodii ar fi o multime. Take a look here: http://www.last.fm/user/NocteMysterium ...insa cred ca cel mai mult imi place Cargo - Nu mai am tigari :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general tot ce tine de Nirvana, Metallica, Marilyn Manson, Within Temptation sau Bon Jovi. Evident ca ascult si multi altii dar de la cei mentionati am toata discografia...
Melodia mea preferata este Nirvana - Heart Shaped Box
Bafta!