| TechnoCocktail a întrebat:

Zice-timi si mie ce melodii ascultati voi? Inafara de Rock. big grin

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cati mai sunteti?

| Ashadow a răspuns:

Rock happy

| svartirhimnar a răspuns:

Ai auzit de gramatică?

| TechnoCocktail explică (pentru svartirhimnar):

Da '' draga ''! Am scris in graba. Ia de citeste o carte daca nu ai altceva de facut decat sa cometezi aiurea :*

| svartirhimnar a răspuns (pentru TechnoCocktail):

Te doare pe tine ce fac eu? Ai întrebat, ei bine, mie nu-mi place gramatica ta. big grin

| IAmTheLegendary a răspuns:

Eu ascult in general:

Inevitabil va fi bine
In lipsa ta
Viva mamaia
Tranquila
K la meteo
P.O.H.U.I
Date-n dragostea mea
Iarna pe val
Apa
Ce te faci
Te pup pa-pa
Capu` sus!
Fara el
Si altele happy

| YoureGoingDown a răspuns:

Inafara de Rock? dar ce are? deja acuma toti asculta manelele. uite o melodie straight face Lil Jon feat LMFAO - Outta youre mind. data viitoare nu mai zice "fara Rock" ca faci unii opameni sa se simte prost FUNDAhappy

| TechnoCocktail explică (pentru YoureGoingDown):

Stai un pic... happy Nu am zis ca am ceva cu rockeri! Eu nu ascult rock si nu cred ca altii se simt ofensati din cauza asta.Mersi petru melodie anyway happy!

| Outremer a răspuns:

Ziceţi-mi*.
Da' ce are muzica rock?

| pisi03 a răspuns:

Andra-inevitabil va fi bine
Puya-baga bani
Puya-klandestin
Naughty Boy- la la la
Pink-just give me a reason
rihanna-stay

| xxMikaxx a răspuns:

Pai:
Jessie J= Nobody's perfect
Andra=inevitabil va fi bine
Xonia=Ping pong
Conecte-r=love is the way, Mai date-n dragostea mea si Vedeta mea
Elena Gheorghe=ecou
etc.