| Violent a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre hip-hoperul Carbon? Am nevoie de informatii legate de anul nasterii si chestii din astea.

Răspuns Câştigător
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Http://suburban.ro/despre/carbon/ Sper sa te ajute!

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

Este membru Pirats Klan din ianuarie 1998
Nume real: Viorel Ionita
-ani: 26
-ochii: caprui-verzi
-par: brunet
-zodia: segetator
-calitati: optimism,punctualitate,bun sfatuitor
-defecte: `uneori vorbesc prea mult si devin enervant`
-apreciez: familia,prietenii adevarati,dulciurile si Terra pentru ca ne suporta
-detest: prefacatoria, sa fiu deranjat cand fac sex, logica `de turma`
-femeia ideala: sa nu fie virtuala, sa aiba totul unde trebuie si cum trebuie
-pasiuni: sport, cosmosul, civilizatiile disparute
-bautura preferata: apa
-mancarea preferata: salatele
-emcee-ul preferat: Esoteric
-DJ-ul preferat: DJ Babu
-motto: `invata ce e mai bun din alte scoli pentru a`ti imbunatati propia scoala`
De la viitor nu astept nimic!

http://www.piratsklan.ro/piratsklan.html