| GheorghiuLiana1130 a întrebat:

Ce muzica ascultati de obicei? Rock.; Pop; Dance; Hip Hop; K-Pop?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde de starea mea de spirit..ascult orice atat timp cat nu imi "ranesc" timpanele..dovada sta in playlist-ul meu.
O seara frumoasa sa aihappy

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock

| FadetoBlack a răspuns:

Din cele de sus rock, şi uneori şi Pop, însă doar unele piese.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Numai hip-hop, deoarece aproape in fiecare melodie exista cate un mesaj + ca imi plac foarte mult instrumentalele.

| GheorghiuLiana1130 explică (pentru kenNNzorFTW):

Apreciez ca iti plac melodiile cu mesaj :-)

| Mădă0611 a răspuns:

Trance \0/

| simina36 a răspuns:

K-pop, Rock, J-rock si Hip Hop

| KristalPop a răspuns:

Rock.

| dracu14 a răspuns:

Metal

| Aneke a răspuns:

De obicei ascult Rock dar mai ascult si Dubstep sau electronica(mai rar ascult genurile astea happy )

| Labyrinth a răspuns:

Rock, metal, pop.

| Warhead a răspuns:

Rock, din ce e pe acolo. Agreez şi pop, însă.

| GheorghiuLiana1130 explică:

Eu ascult rock (alternative) dar si putin Metal si Techno :-D