| smiranda a întrebat:

Ce muzica e cea mai populara?

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cea mai populara muzica pantru romani, este muzica Populara!

| Nucreeed a răspuns:

Alea pentru d'aia ca tine carora le e lene sa'si caute muzica si ia doar ce i se da pe tava de vevo si canalele de "muzica" de la TVrolling on the floor
MUZICA FACUTA PENTRU MASE DE OAMENI RETARDATI!

| DiamondEyes a răspuns:

Daca te uiti pe youtube vei vedea ca melodii ce apartin genului POP sunt cele mai ascultate.

| Duucu a răspuns:

POPonară.

| dracu14 a răspuns:

Cea comerciala, adica cu instrumentale de tot rasul, ce se aseamana cu instrumentalele manelelor, cu un text vai de viata lui format dintr-o strofa si refren(care se repeta de enspe mii de ori) si cu o voce slaba care pute de autotune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Muzica pop e cea mai populara in zilele noastre.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mometul de fata pop-ul, mi-e dor de perioda cand era la moda muzica Dance si restul genurilor ce apartin muzicii electronice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jegul comercial, corect?

| xBya a răspuns:

Aia pop, de poponari.

| FearOfTheDark a răspuns:

Alea comerciale...Nu il pot numi Pop.

| infectieacuta a răspuns:

Ce pot sa zic, cred ca popu' e cel mai popular gen, din pacate oamenii nu prea inteleg cei muzica adevarata dar na...

| ionutZzG30 a răspuns:

Ea se refera la ce muzica se asculta in ziua de astazi cel mai mult raspunsul sunt manelele la tot coltul doar ca astea le lasam la o parte in ziua de astazi se asculta dubstep!

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Sunetele alea scoase de niste mixere si voci de 2 bani. Pe scurt, muzica comerciala.

| ValentinFlr a răspuns:

Gangnam Style rolling on the floor)