| 15072002 a întrebat:

Care este cea mai populară muzică?

9 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Manelele si muzica care se asculta prin cluburi.

| zurick a răspuns:

O melodie care nu e populara nu inseamna ca e urata si daca tie iti place o muzica nepopulara asta nu inseamna ca-i urata inseamna ca tie iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maneliliiii e miezu' in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodie sau gen de muzică?

| Carmen100 a răspuns:

Cea comerciala de exemplu Andra, Smiley, Alex Velea etc si pe locul 2 rap'ul si hip-hop'ul happy
Si era sa uit de manele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sofstatics a răspuns:

Dupa parerea mea Acasa - Smiley
Si o melodie veche si cunoscuta de toti : Memories-Nicole Cherry sau Conect-r - Vara nu dorm.

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Mie una imi plac acasa, da-o tare, arme, memories

| drunkpanda a răspuns:

La noi in Romania? Maneaua evident, doar suntem printre cele mai inapoiate tari.
De peste tot ar fi rock, pop, hip-hop, jazz.