| Bitzika a întrebat:

Ce muzica va place si voua? dar nu manele urasc manelele

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Hip-hop: sisu pop:miley cyrus, kesha, madonna, rihanna, lady gaga.

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pop, dar nu prostiile astea care umbla pe toate posturile de radio. pop-ul din trecut, care se putea numi muzica.

si rock.love struck

Urasc rap-ul, hip-hop-ul si manelele.

| TeoPT a răspuns:

@angry young and poor

Deci eu sa inteleg ca rap-ul (Rithm and Poem) e muzica? Si numele il da de gol. e doar o poezie fara sfarsit.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Nici mie nu imi plac manelele. Ascult Rock&Metal.

pa, pa.

| mhg a răspuns:

În general prefer rock-ul pentru că întotdeauna există cel puţin o melodie care să-mi definească starea din momentul respectiv.Pe lângă acest lucru, rock-ul mi se pare genial.
Mai ascult trance, dnb şi dubstep.
Urăsc manelele!

| Helvete a răspuns:

'Si mie' imi place punk, reggae, ska, psychedelic trance si putin rap. Despre manele nici nu discutam, aia nu e muzicawinking.

| Nirvana a răspuns:

Rock on!

| alone a răspuns:

Hip-hop paraziti, nane, spike s. m. d

| lavynika a răspuns:

Eu ask orice fel de muzicaa, in afara de manele(nu-mi plac, dar nu fac crize daca se pun la o petrecere). Depinde de melodie.IN general ascult muzica care sa ma reprezinte.

| Paul_2372 a răspuns:

Incearca lil wayne big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult muzica house.Si de obicei ascult David Guetta si Benny Benassi.
Si eu urasc manelele si muzica asta romaneasca cum ar fitongueuya, Inna, Andreea Banica etc.

| Чернобыль a răspuns:

Rock,Metal si artistii astia:Michael Jackson, Jeffree Star, Maya Nasri.
Urasc manelele.

| M4RC3L a răspuns:

Eu ador muzica rap, hip-hop, house si electro. Si eu urasc manelele!winking

| maite36 a răspuns:

Andreea balan trippin, vreau sa te sun, salvame, solo quedate en silencio etc