| Robin a întrebat:

Ce parere abeti despre Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiee a răspuns:

Lady Gaga e unica, e diferita de celelalte si are propriul ei stil.Ascult des muzica ei, ma incanta si e o aparitie cum n-a mai fost pe scena de pe vremea cand Maddona lansa videoclipul Like a Virgin. In afara de aspectul ei fizic, care nu inteleg de ce ar trebui sa fie un impediment, ne nastem cum ne nastem nu ii pot reprosa nimic. De la look pana la sound, totul i se potriveste de minune, iar atitudinea ei flashy si lipsita de inhibitii nu dovedesc decat ca e o persoana caruia ii place viata si munca ei.

4 răspunsuri:
| CattyA a răspuns:

E desteapta. Marilyn Manson e genial, dar nu se pricepe la facut bani asa cum o face Lady Gaga, pentru ca, in esenta, promoveaza aceleasi lucruri, doar ca ea o face mai "pasnic" si mai pop, versurile fiind mai usor de digerat si accesibile tuturor. Stie foarte bine pshologia adolescentilor si ce cautam noi acum.
O respect pentru sucesul de pana acum, imi place ca a avut un vis, si l-a realizat. Am inteles ca i se spunea cand era adolescenta ca nu are nici o sansa, si a demonstrat tuturor ca ea poate.
Cat despre muzica, eu sunt mai mult pe metal, rock, rock "vechi", dar imi place Born this way si Marry the night, mai mult pentru versuri decat pentru melodie - iar videoclipurile ei sunt de-a dreptul geniale.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Are idei unice
concluzie: e genialalove struck

| xoanaxVamp a răspuns:

Aaaaa LADY GAGA! oauuuu numele ei spune tot! cred ca ai auziy de Quee ei au avut o mel. RADIO GAGA si ea s-a inspirat dupa numele melodiei. mie personal nu prea imi place cum arata dar imi place muzica ei si cred ca asta ar trebui sa ne placa la o cantareata... oricum eu prefer mel mai vechi de ex QUEEN, THE BEATLES, THE RUNAWAYS s.m.d.Lady gaga a devenit cum se zice *vedeta peste noapte* mie imi plade de ea 30% Nu-ti spun ce trebuie sa sculti si ce nu dar sa stii ca exista multi mai multi artisti cu un talent rar si care chiar merita aplaudati

| andreispeed250 a răspuns:

Imi place cum canta dar nu toate melodiile