| kalis a întrebat:

Ce părere aveți de melodia The Gazette - Red?
http://www.youtube.com/watch?v=i-q2xNNZXtQ

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

E preferata mea de la the GazettE. Bine, asta și Shiver. Și Invisible Wall. Și Filth in the Beauty.
Hehe, acum vorbind serios, the GazettE și DIAURA sunt trupele mele preferate de Visual Key. Îmi plac mai toate melodiile de la ei, însă Red este chiar preferata mea de la the GazettE.

| KoreanGirl a răspuns (pentru ピンク):

Si melodia mea prefarata! Din cauza ei am început să îl iubesc pe Ruki...şi nu numai. O__O

| ピンク a răspuns (pentru KoreanGirl):

Da știu XD Mai ales Reita, e foarte drăguț în Red. La fel și Uruha... Însă Ruki îmi place cel mai mult cum arată în Invisible Wall big grin

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

O tampenie.

| duuh a răspuns:

Urechile meeleee

| Gomii a răspuns:

Este una dintre melodiile mele preferate de la the GazettE. Dar pe locul 1 tot Hyena ramane.