| Høst a întrebat:

Ce părere aveți de Varg Vikernes și toate crimele pe care le-a comis? Dar despre Burzum?

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nice guy. Crime, pff. Nah, s-a împiedicat şi-a căzut în săracu' Euronymous. Treaba cu bisercile mi se pare aşa, cam extremist într-un fel stupid laughing Până la urmă era păcat de biserici ca monumente. Şi până la urmă cred că are o ideologie tipică de blacker. Dar muzica lui nu prea m-a încântat niciodată. Nu sunt un mare fan de black happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Varg a avut o perioada de rebeliune ca sa spun asa.dar daca ai vazut clipurile cu el si-a revenit are familie si copil. Burzum geniuses alive

| RockNbeer a răspuns:

Sper ca intr-o zi sa am si eu santa sa ii calc pe urme, nu de alta dar as vrea sa mai raresc din biserici, peste tot ma impiedic de ele.
La capitolul muzica nu am ce comenta, este unul din preferati mei.

| Crucified a răspuns:

Nu prea mă dau eu în vânt după black metal. De Vikernes nu cred că am vreo părere, de fapt, parcă are faţa mânjită cu şpaclul cu dulceaţă de trandafiri. glumesc... Oricum, trupa Burzum e ok.

Răspuns utilizator avertizat