| Hussky a întrebat:

Ce părere aveți despre dubstep? Cum credeti ca el influențează adolescenții? De ce fel de oameni credeți că este creată această muzică?

Răspuns Câştigător
| Heyyy a răspuns:

Dubstepul este o alta forma de arta ca sa spun asa, mie imi place, ma simt bine cand ascult dubstep
Nu cred ca influenteaza negativ adolescentii, eu cred ca ii face mai creativi, diferiti( stilul de haine, accesotii etc.)
Aceasta muzica este creata de oamenii cu multa imaginatie, multa cunostinte in ale muzici, talent+ureche muzicala big grin

4 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Il ador. Este genul de muzica ce te face mai calm, mai creativ si mai constiincios in ceea ce faci. Iti trebuie mult talent sa faci dubstep. Este genul meu preferat. Si se pare ca devine mai cunoscut pe zi ce trece, iar asta e bine. Sper ca va deveni cel mai cunoscut subgen de muzica electronica. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o insultă adusă la adresa muzicii, nu-mi place, nu mă simt bine când ascult acest gen.
Influenţează negativ adolescenţii, îi face mai idioţi, cretini.
Acest stil nu poate fi numit muzică, este creat de nişte oameni lipsiţi de ureche muzicală, lipsiţi de talent şi fără nicio cunoştinţă în ale muzicii.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu-mi place.

| Labyrinth a răspuns:

Mi-e indiferent dubstepul. Îmi plac câteva melodii dar majoritatea mi se par copii unele după altele. Habar n-am cum îi influenţează, nu cred că în rău. Dubstepul e creat de fel de fel de oameni, nu pot să-i pun într-o categorie anume.