| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Lana Del Rey? thinking

12 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Diferita.Multa lume se plange deoarece foloseste unele versuri in mai multe melodii(pe care le scrie), desii asta inseamna sa scrii din experienta.(pana la urma, nu pot toate sa fie Taylor Swift, cu un cimitir de iubiti si un infinit numar de experiente in dragoste diferite).
Plus, ii ador vocea.(as asculta-o citind cartea de telefon oricandhappy )

| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi place mult si am vazut ca rockerii si rapperi o ataca, dar ea isi poate sustine melodiile mult mai bine decat multi rockeri si rapperi.

Vai de mine, e comercialachatterbox.Ma enerveaza catalogarile astea pentru ca "necomercialul" este ascultat de neadaptati social.Imi plac influentele jazz ale catecelor ei.DA, imi place Lana!

| Mădă0611 a răspuns:

E cool, me gusta. big grin

| GabiiHaș a răspuns:

Eu una sustin rap-ul si hip-hop-ul romanesc, deci, deja stii ce am de zis despre Lana Del Rey aia.
~cenzurat~. nu imi place, nu e genul meu.

| GabiiHaș a răspuns:

Am uitat sa zic
nu spun ca nu are o voce buna, doar ca o iroseste pe versuri, cantece. comerciale, dupa cum spune @FearOfTheDark.

| ピンク a răspuns:

Nu o apreciez foarte tare, insa cred ca este cea mai buna cantareata produsa de America din ultimii 2 ani happy

| Wøodenpints a răspuns:

A trebuit să caut pe youtube câteva chestii să văd cine-i Lana Del Rey.
Mizerii pop supraapreciate. Ceva deloc pe gustul meu.

| FearOfTheDark a răspuns:

Are talent dar il iroseste pe melodii comerciale.

| MaskOfSanity a răspuns:

Am o prietenă care-i obsedată după Lana. Păcat de genul pe care-l cântă, căci are voce bună.

| andipd a răspuns:

Are o voce draguta, difera fata de cantaretele pe care le ascult eu: Emma Hewitt, Ana Criado, Bree mai multe. Nu mi se pare corect ca lumea sa jicneasca oamenii care asculta pe cineva care nu-i plac, eu iti spun...are o voce placuta, dar nu e genul meu. Fiecare cu placerile lui.Ma bucur ca o asculti pe ea si nu pe Inna, Alexandra Stan si alte porcarii romanesti.

| inuca97 a răspuns:

Dupa cum a spus si Wøodenpints, e dezgustator sa vezi pitipoance care nu stiu ca cinte, dar care sunt supraapreciate de niste copilasi, devenind celebre cu o piesa. Oare cei care o asculta nu au urechi?

| mars7 a răspuns:

Imi place multtthappy