| EstiNebun a întrebat:

Ce parere aveti despre Lana Del Rey? :]

6 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

E ceva diferit fata de ce se produce acum pe piata muzicala, si nu e apreciata de toata lumea din prima. Mie personal imi place, deoarece are o voce diferita, e ca si cum nici nu iti dai seama cand canta refrenul, pentru ca nu sesizezi nicio schimbare a tonalitatii.Mi se pare talentata, frumoasa, si bravo ei ca face muzica bunahappy!

| mickeye a răspuns:

Îmi place mult cum cântă, mai ales BLUE JEANS și BORN TO DIE.
Pițipoance gen INNA nu se pot compara cu Lana del Rey.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

E cea mai tare, are melodii supr, e si frumoasa, e geniala! E preferata mea!

| KillingIsMyHobby a răspuns:

Mi se pare o hipstereală nefolositoare.

| TheLittleButterfly a răspuns:

E geniala big grin Nu e un nume cunoscut, dar are o voce minunata si versurile ei chiar inseamna ceva, nu ca astea in care zic un cuvant toata melodia.