| anonimspecial a întrebat:

Ce parere aveti de Lana Del Rey?

Răspuns Câştigător
| AbigailCiobotaru a răspuns:

Lana Del Rey are niste melodii geniale. Realizez ca mesajul melodiilor ei este foarte greu de inteles pentru mine deoarece am doar 15 ani si ii ascult muzica doar pentru voce. Semtimentele din piesele ei sunt profunde si sunt sigura ca nu am trecut prin destule sa le pot intelege, de accea declar trista ca doar ascult acele cantece fara sa pot sa le simt emotiile.

| anonimspecial explică (pentru AbigailCiobotaru):

Ai auzit de faptul ca injura paparazzi si de melodia ei "Cola"?

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

nu-mi place vocea ei, nu stiu de ce

| Katherine20 a răspuns:

Îmi place mult cum cântă, melodiile ei sunt geniale și ea este foarte frumoasă love struck