| JasonMcCann a întrebat:

Ce părere aveți despre melodia Crystallize (Lindsey Stirling).
Eu una ador melodia :X.
Aveți link aici : http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

14 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Vai vai.waw waw...ce dracu e asta?

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

O melodiewinking. Presupun că asculți rock, nu? thinking

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Ce m-a dat de gol, caracterul meu ironic, pletele din poza sau playlist-ul?

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

Numele, și playlist-ul, dar oricum, și eu ascultam rock într-o perioadă, dar m-am lăsat. Crede-mă, mult mai bine decât manele x_X

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Uhh,chiar ca...este un sport si un stil de viata extrem de dificil, bine ca te-ai lasat, ca cine stie ce se intampla cu tine.

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

Păi la un moment dat, ascultam o melodie, și mi-am spus: „De ce ascult asta?". Cu toate că nu era chiar așa de rău. thinking

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Cu frica in suflet te intreb...ce trupe ascultai inainte?

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

De obicei ascultam Evanescence, sau Brokencyde (punk, cam depășiți, dar.), și mai ascultam melodii de la diverse trupe. Oricum, doar pentru câteva luni.

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Bun...uhh,habar nu ai cati de astia exista prin barurile din Constanta, sau prin Vama, sper sa se trezeasca toti la realitate, exact ca tine.

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

Nu prea are legătură cu ce vorbeam, dar nu cred că ai rezista la ora de muzică de la mine. Profa cânta oribil, mulți au flaut ca instrument, și crede-mă, îți plâng urechile.

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Are...are legatura,habar nu ai tu cat de raspanditi sunt ascultatori de muzica cacanie, lasand la o parte manelele, house-ul etc.
Imi place flautul, sa il aud solo, cand este in cor cu alte flauturi...suna oribil, indiferent daca cei care il folosesc sunt profesionisti sau nu.

| JasonMcCann explică (pentru RockNbeer):

Suntem în primul an de flaut, deci imaginează-ți. Și profa când face „la, la, la, lalaa", îmi vine să o arunc pe geam, numai bine suntem la etaj...
O întrebare, asculți Skrillex?

| RockNbeer a răspuns (pentru JasonMcCann):

Nu,nu imi place dubstep-ul

| Pufiiiiiii a răspuns:

Frumoasa:X