| NbhdDaughter a întrebat:

Ce parere aveti de Black Veil Brides?

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Au chitaristi bunicei, pacat ca-i strica solistul acela penibil si versurile de glam pentru papusei.Per total, trupa slaba, Motley Crue wannabes si pentru neinitiati.

| aliceinchains a răspuns:

Nişte păpuşei gay, rock pentru copii care au impresia că sunt şi eu rockeri dacă ascultă BVB. Tristuţ.

| CautNume a răspuns:

Canta si ei niste gunoaie si au senzatia ca e rock.Penibili...

| bloodyhell a răspuns:

Nu-mi plac

| FadetoBlack a răspuns:

Una nu prea bună.

| NbhdDaughter explică (pentru FadetoBlack):

De ce?

| FadetoBlack a răspuns (pentru NbhdDaughter):

Pentru că asta e părera mea, Gunoaie mai pe româneşte!

| RockNbeer a răspuns:

Nu imi plac.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Emo+BVB=Kill yourself, this bands sucks.

| KristalPop a răspuns:

Oribil. Îngrozitor, greţos. Muzică pentru copii reduşi mintal (care nu gândesc limpede). Muzică pentru "emoişti". Nu-mi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au cateva mel bune respectiv fallen angels perfect weapon si inca 2 parca dar mai bine incercii red hot chili peppers sau marilyn manson(da nu prea mult ca asta e satanist rau)sau stiu eu sunt multe trupe bunehappy

Răspuns utilizator avertizat
| LanaSpectrum a răspuns:

Muzica,hai,c-ar mai merge, daca s-ar orienta spre ceva mai brutal, dar aspectul lasa de dorit!

| EnahVonVanity a răspuns:

Ii iubesc! Pentru mine sunt super love struck.si mai imi place si Blood On The Dance Floor. trupele mele preferate love struck

| M2DR a răspuns:

Faina