| JustMusic a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca Linkin Park concerteaza in Romania? Dar de faptul ca abia dupa 16 ani de la formare trupei sustin primul concert in ro?

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai au facut escala la noi si li s-au furat avionul.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În sfârșit s-a deșteptat România și adus și aici niște trupe mai bune.
Bravo lor.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ar fi venit mai devreme dar nu stiau unde e Romania.rolling on the floor

| JustMusic explică (pentru 000MadMAX000):

laughingSi acum cum au gasit-o li sa parbusit avionul pe teritoriul romaniei sau cum?

| JustMusic explică (pentru 000MadMAX000):

Esti singura persoana care a reusit sa ma faca sa rad astazi.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru JustMusic):

Pai au facut escala la noi si li s-au furat avionul.