| Ginosaurus a întrebat:

Ce parere aveti despre Linkin Park?

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Linkin Park era una dintre trupele mele preferate în copilărie. Ascultam foarte des cu sor'mea și știam versurile melodiilor. Atunci când am aflat c-o murit, mi-am adus aminte de momentele alea și eram puțin sad și versurile lor sunt atât de profunde și geniale

"I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter."

R.I.P. Chester!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au melodii bune

| AnoAnonima0 a răspuns:

Era un om ciudat și canta foarte bine.

| Buubbu a răspuns:

Pot spune că am avut norocul să descopăr Linkin Park acum multă vreme și am avut destul timp să mă bucur de piesele lor. Aveau versuri geniale și abilitatea de a-ți intra în suflet. De voci nu mai vorbesc.
Acum că l-au pierdut pe Chester va rămâne doar o amintire frumoasă...