| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sunt foarte frumoasewinking

mariana
| mariana a răspuns:

Melodiile sunt frumoase, insa mie mi-au placut mai mult cele ale Celiei si a lui Elena. Rap-ul nu este chiar preferatul meu, insa cred ca nu ma poti condamna pentru asta. Iti multumesc ca mi-ai dat sansa sa ascult melodiile preferate de tine si mai ales ca, este duminica mi-au cazut si bine, m-au relaxat.
Iti multumesc pentru aceasta ocazie. Sa ai in continuare, o saptamana luminoasa si multa sanatate.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Imi plac toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Connect-r tare dupa ce i-am vazut videoclipul de la "Burning love". Deci, prima imi place. Celia nu imi place deloc, iar piesa de le Elena e draguta.
Uite:
http://www.youtube.com/watch?v=rddaghPmu-I
:)

| lordsoper a răspuns:

Sunt smechere