| Tweety_6396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia "Extraterestru in mine" de la Tokio Hotel?

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Ii super cool! http://myfacewhen.com/244/

4 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Habr n-am de melodie sau de versuri dar ceva imi spune ca alien nu ar trebui sa traduci ca extraterestru in contextul asta.si in plus de ce sa traduci numele melodiei in alta limba?

| xXPsychO983 a răspuns:

Tare melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suuuuuper :X:X De fapt mie imi plac toate melodiile lor. big grin

| Roxyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Sincer sa iti spun mie nu imi plac melodiile de la Tokio Hotel scuze nu te supara:*