| Dyanita a întrebat:

Ce parere aveti de noua melodie Lady Gaga - Judas?
http://www.youtube.com/watch?v=aAWpkZSCMXU

dau fundita la cel mai bun raspuns:X:X:)

Răspuns Câştigător
| BeLyNdA a răspuns:

Pai dyenutza09 tot ce pot sa zic despre melodia judas este ca e tipic lady gaga si cum toti stim cum sunt melodiile lui lady gaga pai e ok.

7 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Oribila
Fundita? Nu cred=))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| Josh a răspuns:

Cea mai tare melodie a ei cu siguranta :X Super!

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Imi place la nebunie, dar ma simt putin vinovata din cauza asta, avand in vedere ca sunt crestina si ca melodia e despre iubirea pentru Iuda.Cred ca a fost facuta ca sa ne spele creierele, toata ziua ma trezesc fredonand "Judas Judaaaa Judas Judaaa"laughing Doamne iarta-ma dar e super melodia!

| Anna1996_7323 a răspuns:

Mie imi place, melodie e super.
O zi buna!

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Super! Imi pla20nebua nebunie, o ascult mereu.

| Iulian_8760 a răspuns:

Frumoasa dar nu prea