| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noua Miley?
https://www.youtube.com/watch?v=My2FRPA3Gf8
Eu pot spune ca-mi place, mereu mi-a placut, chiar si cand era copila.
Am vazut mai multe opinii contra despre schimbarea ei, eu ma gandesc ca doar s-a maturizat.
Tu ce spui?

6 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

"Noua" Miley? Ea a fost mereu asa, acum s-a hotarat sa arate asta tuturor. Fazele de la VMA au fost grotesti! Nu realizeaza ca lumea rade de ea ci nu cu ea? Anyway, imi place noua ei piese si video clipul e ok. Nu inteleg de ce toata lumea faca atat de mult scandal in privinta faptului ca s-a dezbracat si ca isi arata fundul. Totusi ar trebui sa o lase mai moale.

| pastru009 a răspuns (pentru Purgatoriu):

Ce inseamna VMA?

| deny2013 a răspuns:

S-a schimbat si mie nu imi place cum e acum...cand era mai mica era mult mai draguta.

| 21Ratio a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...mie mi se pare ca exagereaza cu anumite gesturi. Insa imi place "We can't stop" mult. happy

| KameliaU a răspuns:

Http://media.tumblr.com/......qz4rgp.gif

Uita-te la asta si spune-mi de ce ar trebui sa-mi placa de Miley Cyrus! E o scarboasa de fata, de cand s-a maturizat. Uita-te putin la ea, cum se imbraca si ce face!

| wolder a răspuns (pentru KameliaU):

Mmmda fiecare cu parerile lui, mie chiar imi place tot ce inseamna noua Miley laughing