| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Skillet, Evanescence, Moi Dix Mois, Metallica, Nightwish si Within Temptation?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Skillet-in limita decentei,au niste melodii bune,de pe Comatose si Invincible,mai gasesti si pe Awake ceva bun,dar per total,slabuti
Evanescence-o rusine de trupa,din mai multe puncte de vedere,nu se imbina deloc instrumentalele cu vocea lui Amy Lee,asta ar fi principala problema
Moi Dix Mois-simplisti,ii gasesc enervanti,mai ales pe Mana, melanjul ala de stiluri distruge cam tot ce e frmuos in acele franturi mici de muzica buna, ritmurile le sunt in general groaznice
Metallica-o trupa excelenta, pana in '95, de atunci incolo mediocra in majoritatea cazurilor,pentru ca si-a pierdut Hetfield vocea,si a devenit din ce in ce mai mult un gunoi de om
Nightwish-una din trupele mele preferate,Tuomas e unul din cei mai buni compozitori de muzica de la Wagner incoace
Within Temptation-penultimul album a fost o rusine teribila,dar s-au mai indreptat, per total, sunt buni, Sharon are o voce edenica si temele abordate desi sunt de obicei simpliste, se leaga bine

| Dixieee a răspuns (pentru Dumnezău):

Sunt de acord cu tot ce ai scris, nu se putea mai bine de atat laughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WhiteWolf7 a răspuns:

Naspa,naspa, nu am auzit de ei, trupa mea de suflet, asa si asa, nu am auzit de ei.Ti-as explica de ce naspa da n-am timp acum, scuze, alta data.

| SongElena a răspuns:

Din toate care le-ai enumerat tu doar o singura trupa imi place si o ascult:Skillet..Sunt sooperi
:X

| wforweirdo a răspuns:

Metallica ascult, Nightwish mai rar ca nu prea imi plac solistele, Within Temptation, Skillet si Evanescene nu-mi plac, iar de Moi Dix Mois nu am auzit.

Răspuns utilizator avertizat
| Demise a răspuns:

Cu Skillet si Evanescence am inceput sa ascult muzica rock, Metallica e o trupa veche dar foarte buna. De Within Temptation am auzit dar nu am ascultat niciodata, de Moi Dix Mois nu am auzit, iar Nightwish e asa si asa.

| FadetoBlack a răspuns:

BUnă, deci eu
skillet doar câteva piese, Evanescence la fel, Moi Dix MOis n-am auzit de ei, dar am să vin cu o părere după ce ascult, Metallica,
Nightwish m Within Temptaion The Best!
baftă!

| LittleMønster a răspuns:

Dintre trupele care le-ai scris Metallica e super si Nightwish restul (Skillet, Evanescence) sunt trupe comerciale, iar de Moi Dix Mois si Whitin Tempation n-am auzit in viata mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok... da macar i'ati cautat pa aia pe care nu'i stiati? Asa... de curiozitate?

| Чернобыль a răspuns:

Iubesc trupele Evanescence si Nightwish!rolling on the floor

| Summoning a răspuns:

Singura trupa buna dintre cele ce le_ai enumerat e metallica