| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce parere aveti de toate pitipoancele care apar la TV si se cred mari vedete?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hainele lor, invidia papagalilor
Mintea lor invidia Simonei Senzual
Dotarile lor invidia Biancai-Blonda-lu`-Botica
Parul lor blond invidia Oanei Zovaranu
Glasul lor suav invidia Carcotasilor

Eu mereu le-am invidiat. Ce?thinking Mintea lor in colturi.Va urez succesuri fetelor si la cat mai multi cocalariwinking

| loricel a răspuns:

Oamenii sunt in stare sa faca o gramada de lucruri penibile doar pentru a aprea 5 minute la tv.Romania a devenit prea porno:avem pitici, profesoare, eleve.Mai rau e ca aproape toate canalele de televiziune promoveaza genul asta de "vedete".straight face

| Iubesc Limonada explică:

Nu ma roade invidia deloc.Imi este scarba de ele si rusine pentru ele.

| medex3 a răspuns:

Ha ha. ultima care e? sincer la cate sunt pana si numele le uit big grin

| hiphopbeatz a răspuns:

Parvenite.striga dupa faima si bani.

pace!

| ΔH a răspuns:

Toata lumea apare la televizor
Se lasa filmati, chiar la ei in dormitor
Oricine poate fi actor ca nu e greu
Trebuie sa abordezi producatoru cu tupeu
Spitalu de nebuni are o gaura in gard
Ca multi fug si nu stiu cum dracu au scapat

| Alina a răspuns:

Nu e vina lor ca-s prostovane si nu le e rusine sa arate asta, este vina televiziunii care promoveaza numai non-valori. D-aia e Romania asa "evoluata".

| Alina a răspuns:

Si in ultima vreme nici nu ma mai uit la TV.Prefer sa urmaresc un serial bun, precum House sau Criminal Minds, nu sa-mi irosesc timpul degeaba.

| deea_1980 a răspuns:

Incearca sa fie si ele cineva, sa fie in centrul atentiei.

| Unique_8782 a răspuns:

Simplu: sunt pitipoance happy

| ale_4786 a răspuns:

Sunt niste nimeni in drum care nu sunt bagate in seama ca sunt foarte proaste si de la tara si numai prin scandaluri pot si remarcate.Isi i-au un bosorog cu bani care sa le intretina si apoi cica sunt mari doamne oh go on.

| T. AC a răspuns:

Nu imi place raspunsul anonimat care a fost dat dar ii cam dau dreptate nu avem o vita anoastra stam sa o comentam pe a altora eu nu ma uit la tv de scarba lor ascult muzica ma uit la videoclipuri dar sincer pot spune ca acele vedete carora le spui pitipoance nu au o viata viata lor e in ochi tutuor intimitatea le este furata de paparati eu prefer sa raman in spatele cortinei sau mai bine nici acolo fara nici o ofensa este doar parerea mea

| cosm1n_9149 a răspuns:

Sunt penibile! nici nu ma uit la televizor doar pe discovery si pe canale de sport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te roade invidia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Degeaba ai "caroserie", daca in cutia craniana domneste vidul. Orice barbat care se respecta, prefera o femeie inteligenta langa el. Daca tot cer ajutorul cuiva, macar sa fie cineva drag si apropiat. Frumusetea este RELATIVA! Nu contest ca femeile frumoase, bulverseaza lumea barbatilor. Dar, nimic nu este mai "circ", decat combinatia frumusete-prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-le sa traiasca si ele prin visehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca se da mari si tari dar nici nu sunt