| tukhey23 a întrebat:

Ce parere aveti de "specimenele", numite vedete, care apar la TV? Pe mine ma amuza... pe voi?

19 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

@tobias18cine-i mascariciu`.ca eu nu m-am prins.thinking

Janina
| Janina a răspuns:

Fiecare isi alege singur meseria... ei aleg sa fie asa si le place
eu nu am nimic cu ei

| want2bMajestic a răspuns:

Daaaa...si eu stiu un exemplar pe masura...este mascariciul emisiunii matinale " buna dimineata cu razvan si dani". ai ghicit cine este? dca nu uite...http://www.youtube.com/watch?v=CleZfJMPzIA=))=))=))

| Bishop a răspuns:

Si pe mine ma amuza... dar uneori sunt chiar penibili laughing

| andreea_8479 a răspuns:

La una dintre intrebari.ai rasp. vroiai sa ma intrebi cv...ast intrwinking

| borsec a răspuns:

Ma ingrozesc.

| anonim a răspuns:

Tukhey23-a mai fost aceasta intrebare, si inca foarte recent.nu consider ca noi romanii avem vedete autentice.ci numai persoane care se vor bagate in seama cu orice pret.

| tukhey23 explică:

Dar stiu ca si pe voi, var tenta gandul. ca peste noapte sa deveniti vedete.Bani,glorie... femei/baieti, etc.Sa fim putin realisti, traim in romania... saracia e la ea acasa happy

| Cryss a răspuns:

Pai nu stiu mi se pare ca ne cam fac de rusine thinking, adica mie cel putin mi-e rusine ca sunt de aceeasi nationalitate cu ei fiind niste inculti happy.
In plus, in loc sa gasesc si eu ceva emisiune interesanta, care sa ma ajute si pe mine cu ceva, ii vad pe aia cum se lalaie si se cearta pentru nimicuri ca sa fie in lumina reflectoarelor happy.
Deci asa ne educa tv-ul big grin, faceti scandal, deveniti vedete si pe urma cad bani din cerwinking. straight face.

| fryekid a răspuns:

Nu poti sa zici ca vor sa fie bagate in seama.
Asta ne place noua, promovam tot ce e rau.
De ce crezi ca vezi la stiri : Local Kombat in scoala? Pentru ca asta ne place.

| alexam a răspuns:

Pentru mine e tragi-comic! Nu doar comic...

| idanna a răspuns:

Buna intrebarea..."specimene'' nu? Niste "persoane" care vor sa se afirme cu orice pret indiferent daca au talent sau nu...bani si faima sa iasa ca in rest... apa de ploaie, iar la capitolul "cultura" aici putem scrie cu majuscule...VARZAaaa... sau zero barat Pricepusi?

| crookedsight a răspuns:

Unora le plac ăştia. Şi sunt ca oamenii de aici:

Regină la Beijing, umilită la Bucureşti. Mai mulţi beţivi iesiţi la iarbă verde au aruncat cu bere în campioana Constantina Diţă Tomescu. Medaliata olimpică a păţit-o la doi paşi de Bucureşti, la Snagov. "Numai la noi în ţară mi s-a întâmplat, în afară nu mi s-a întâmplat niciodată şi nici maşini să treacă în viteză pe lângă mine", a declarat campioana olimpică. Probabil acesta este şi motivul pentru care Constantina Diţă Tomescu a ales să trăiască şi să se antreneze în Statele Unite ale Americii. Revenită în ţară pentru o scurtă perioadă, a ales pădurea Snagov ca loc de antrenament. Nu bănuia ce surprize i-au pregătit o parte din românii pentru care a câştigat titlul olimpic. "Nu te astepţi să arunce cineva cu bere pe lângă tine în momentul în care alergi şi eşti atent la pasul pe care îl faci", a spus Constantina Diţă Tomescu. Aşa că antrenamentul s-a transformat într-o cursă de slalom printre grătare şi români puşi pe glume de prost gust. Cu puţin noroc şi un avans bun, a reuşit să scape doar cu hainele pătate de bere şi cu râsetele de batjocură ale oamenilor. (antena3.ro)

Răspuns utilizator avertizat
| FearNoEvil a răspuns:

Eu din cauza lor am renuntat sa ma mai uit la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Asta le este meseria și sunt destul de bine plătiți de a fii "specimene".
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma ma prea uit pe Animal Planet.

| anonim21 a răspuns:

Hmmm... Ma amuzau inainte, acum deja incep sa-mi fac griji, ma intreb unde v-a ajunge tara asta cu atata incultura!

| bubu_3121 a răspuns:

Nikita smug
Simuona Sexual laughing
tarki
si multi altii