| xandra_3994 a întrebat:

Ce parere aveti voi de toate pitipoancele astea care apar la tv si se dau mari vedete? Un exemplu:Andreea Tonciuchatterbox(nu o suport deloclaughing], sau ce parere aveti du unele iubite/sotii de fotbalistii?(Diana Munteanu, Simona Sensual, Ilinca Vandici)Vreau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Sunt si ele fiinte umanelaughing nu serios acum toti imi spun ca'ss pitzipoanca dar nu ma deranjeaza astawinkingMa vezi? Traiesc inklaughing

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai zis si tu: Pitzy!

| hasegawa a răspuns:

Pai sa fim sinceri, daca ele nu ar mai aparea, sau altele ca ele, nu cred ca televiziunea ar mai avea profit.Se pare ca prostia la noi in tara este foarte bine platita.happy

| kukubau a răspuns:

Mda totul pana la ilinca vandici tongue, restul sa le ia apa laughing)) femei usoare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea nu`s vedete, doar ca sunt prea proaste prin ce arata la tv, de aceea ajung la Carcaotasii sau Mondenii, ajungand sa ii cunoasca o tara intreaga laughing.