| WedDye a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie >:?!

http://www.youtube.com/watch?v=y9FochrhiBc&feature=relmf u

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mă, îmi pare tare rău și pentru tine, și pentru alți frustrați care o să se simtă jigniți și o să-mi recomande să mă mai maturizez, deși ei ar trebui să-și șteargă mucii de la nas înainte să vorbească cu mine (aveți ca dovadă conversația de mai sus), dar, nu-mi vine să cred cât de imbecili pot fi oamenii care consideră asta muzică. Mă, comentam eu mai demult de melodii gen Mamasita, dar alea măcar au 2-3 sunete laolaltă. Sunt jeguri, dar tot sunt mai bune ca fail-ul ăsta pe care l-ai postat aici. Adunăturii ăsteia de zgomot și versuri pe care și-un copil de 4 ani le-ar considera de căcat, nu se poate numi muzică, și oamenii care susțin contrariul nu se pot numi decât IMBECILI.

| WedDye explică (pentru TeoPT):

1 la mana nu imi place melodia... si tocmai de aia am postat-o a vad ce parere au si alti (pentru ca vreau sa dispare genu asa de melodii} dar daca stiam ca exista persoane care nu stiu cum sa reactioneze si care trag concluzii idioate nu o mai postam
iar 2 mai bine ati spune simplu parerea faraa atatea schimonoseli straight face
pe bune era prea greu { "nu nu imi place e un jeg "sau " da e frumoasa" sau mai stiu eu ce }

| Àηđяεëa a răspuns:

Ahm.ok laughing

| Àηđяεëa a răspuns:

Si de unde stii tu ca numai alea asculta... apropo ca sa iti dai seama ca e cacanar a trebuit sa asculti melodiile ca altfel nu citeai pe cer ca e cacanar Atotstiintza ta laughing macar daca spune-ai ca nu e genu tau...laughing

| Àηđяεëa a răspuns:

Spuneai *

| Àηđяεëa a răspuns:

laughing am destui poti fii sigur.dar eu ma intreb oare cat de superior te crezi tuturor laughing

in fine nu am chef de cearta cu nimeni doar ca nu ar trebui sa cataloghezi pe cine ca fiind intr-un fel anume doar dupa ce asculta.Si inainte sa te gandesti oare cati ani am eu doar pentru ca nu iti convine ce zic mai bine maturizeaza-te.

| Àηđяεëa a răspuns:

Si daca injuri ce ..cred ca asa ti se pare mai bine sa injuri ca altceva depinde daca te duce creierasu laughing cat despre cel d mai jos : luati-va frate o viata ..alta laughing

| Àηđяεëa a răspuns:

Pai stii ceva in loc sa comentezi ar trebui sa faci putina treaba in folosul comunitatii si sa o cureti tu daca nu iti convine. Asa ca las-o balta nu am chef de cearta

| TeoPT a răspuns (pentru Àηđяεëa):

Mult îți merge gura aia, mult și fără rost straight face

| TheAvenger a răspuns:

Aia e muzică..cică.băă,s-a dus dracu de tot țara asta. vorba lu @Korpiklaani, cine pușca mea poa să asculte mai mult de 10 secunde. zici că latră câiniilaughing