| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Ce parere aveti despre artisti
care apar ca ciupercile dp ploaie? ex : ruby
chiar nu are voce deloc...e frumoasa
dar nu se pricepe deloc la muzica :l

Răspuns Câştigător
| The1smartiest a răspuns:

Ideea de baza este ca acesti artisti care canta cu bucile sau cu tzatele nu o sa reziste mult si ii va uita lumea imediat! deci zero calitate

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Apar rapid, impresarii şi alţi lingăi fac bani mulţi, apoi îi fac să dispară şi mai rapid decât au apărut!

| CautNume a răspuns:

Si eu voiam sa te intreb daca jegurile din playlist-ul tau crezi ca-s mai presus, dar a facut cineva asta inaintea mea.

| Vans a răspuns:

Vorbeşti de ruby şi in playlist ai inna şi 1 direction.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Inna are voce
daca nu avea voce nu mai ajungea sa cante si in alte tari
pe cand ruby are o voce... zici ca e pisica bunici cand e in calduri laughing

| Vans a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Inna cântă în alte ţări pentru că oameni proşti există şi în alte ţări, nu numai în Romania.

| Ciufiiiiiiix explică (pentru Vans):

Si ce ai vrea sa am? fuego laughing
si care e problema ta?
ascult ce imi place rolling on the floor

| Vans a răspuns (pentru Ciufiiiiiiix):

Am zic eu că nu asculţi ce-ţi place? Ce sari aşa?
Tu crezi că ştii care e diferenţa dintre inna şi ruby, dar nu ştii.Cum nu ştii nici ce înseamnă muzica.

| BiancaBaby a răspuns:

Eu tot nu inteleg, daca nu ai voce, stai frate pe treaba ta si gata, nu mai chinui poporul
si nu pricep ce sa-ti placa la ruby in afara de corp, sau sonny flame phbbbbt

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Huu artisti care apar ca ciupercile dupa ploaiee!
Huuu! Rusinee!rolling on the floor

| greenmoon a răspuns:

Nu este frumoasa. e o iluzie, nu stii ce inseamna frumusetea. cate o buca mai umflata are toata lumea. plus ca toate chimicalele alea de pe fata ei o groaznifiaza mai crunt!

| Høst a răspuns:

Și tu chiar crezi că e mare diferență între ce cântă ea și ce căcaturi ai tu în playlist?