| amitzica a întrebat:

Ce parere aveti despre avril Lavigne si de melodiile ei... dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| cristina93 a răspuns:

Imi place Avril, daca nu ma insel primele melodii rock pe care le-am ascultat au fost ale ei. Stie ce face, are increderea in ea, are o voce buna. Are un stil vestimentar cool pe care multe fete l-au adoptat. Deasemenea, ii invidiez parul blushing.
Melodiilie ei sunt geniale, stiu ca intr-o perioada, cand eram mai trista (nu emohee hee am avut niste probleme) nu ma opream din a asculta When You're Gone si I'm With You. Dintre melodiile ei imi plac in mod special: My Happy Ending, I'm With You, When You're Gone, Complicated, Girlfriend, Hot, The Best Damn Thing, Alice si mai sunt si altele.

12 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Mie imi plac mult, mai ales cele triste cum ar fi When You're Gone, Happy Ending, Innocence etc.

| Petronela a răspuns:

E f tare si ea si melodiile ei

| AshuraElric a răspuns:

Mie îmi place (nu sunt cea mai mare fana a ei)dar chiar nu pot spune ca e vreo melodie de-a ei care sa nu-mi fi placut cat despre clipuri(nu am nimic de comentat)nu sunt în masura sa fac astabig grin

| TraficDeMentosane a răspuns:

Mda imi place [ dar nu sunt fana big grin ]
Unele mel imi plac unele nu...
byewave

| Ruxy_3928 a răspuns:

Eu sunt de parere ca e o adevarata artista si are o voce superba fara nici o modificare :*

| alish a răspuns:

Super

| Andrux a răspuns:

Mie imi place muult de Avril.si piesele ei. sunt minunate! E una din vedetele mele preferate.Imi place ff muult si lookul ei.Nu stiu ce sa iti zic despre ea. dar mie imi plac fooarte muult melodiile ei!

Funda?

| LuisEdward a răspuns:

Imi place cum canta

| Diana16 a răspuns:

Avril era superba in anii ei de inceput cand canta s8er boy, my happy ending etc... acum mi se pare foarte aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E e foarte frumoasa daca ati observat normal ea are o suvita roz cateodata nu o are fiindca ea foloseste sprei asa folosesc si eu si am parul ei e ff cool:d are melodii ff frumoasa dar mie pare tare rau ca e uitatasad am si stlul e cand canta chiar stie ce face are ochii mininati vocrea ff frumoasa si bv ei ca n-are cercei is buzahappy

| DeeDee_6345 a răspuns:

Foarte tare tipa, are niste melodii bestiale:X

| amitzica explică:

Da si mie imi place tot When You're Gone