| stefan14 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre Avril Lavigne si Melodiile ei?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi placeau mai mult melodiile vechi gen Sk8rboy.Dar oricum, e mai sus decat papusicile care canta acum.

Comparati-o pe Avril la debut cu debutul unora precum Miley, Selena ori Demi.

De fapt, stai, Nu Se Compara!

| Deathx a răspuns:

Avril Lavigne e una din cantaretele mele preferate.+melodiile ei sunt absolut geniale :3

| sunshine_4741 a răspuns:

Este o cantareata buna iar melodiile si videoclipurile ei sunt foarte reusite... happy

| Alexaa_3479 a răspuns:

Avril Lavigne canta foarte frumos si este una dintre cantaretele mele preferate. Are o voce superba.:-x