| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Axl Rose?

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Aia pe care o am, si cand vad mereu, cum violeaza ca un trepanat Bohemian Rhapsody la concertul de pe Wembley-ul vechi, pe care l-a sustinut Queen, in memoria lui Freddie.Momentan de injurat, dar dupa ma calmez si imi dau seama ca e un glamer mediocru, cu care nu prea se merita sa-ti bati timpul.Are vreo cateva melodii bune cu GNR, dar in general, mi se pare un cantaret din categoria "meh" a muzicii bune.

| LastChance a răspuns:

Gay. Lăbău. Idiot. Nesuferit.

| TheDarkEmpire a răspuns:

I-a cam trecut vremea, vocea, in special live, it's wasted!

| IMC90 a răspuns (pentru TheDarkEmpire):

Eu am fost primul' care l-a criticat, si in mine au tras zbizdele cu stupizi si nefolositori
Am functionat exact ca un paravan, voi restul' ati scapat rolling on the floor))

| LastChance a răspuns (pentru IMC90):

Tare asta, dar chiar dacă părerea ta era una bună despre el, a mea era aceeaşi. thinking

| IMC90 a răspuns (pentru LastChance):

Parerea mea n-avea cum sa fie buna, pentru ca :

- In proportie de 80% canta doar tampenii (in afara de ''Civil War'' si ''Welcome To The Jungle'' nu stiu dac-am mai auzit ceva bun de la GNR). Daca mai aud o singura data ''knockin on heaven's door'', ma spanzur de lustra
- In general, nu tolerez bine baladele iar alea cantate de GNR imi dau impresia de manele la chitara
- Axl Rose este idolul tuturor adolescentelor in care a dat estrogenul (nu ca mi-ar pasa, dar deja devine penibil sa mai asculti GNR cand stii ca toate pustoaicele fara par pubian saliveaza dupa el)
- Pe scena se comporta ca un papusel (si asa s-a comportat si-n trecut)
- Majoritatea mesajelor transmise in melodiile sale sunt puerile.
-etc

Uite aici balade :
http://www.youtube.com/watch?v=WElvEZj0Ltw
http://www.youtube.com/watch?v=Xn01nSG4cvU&ob=av2e
http://www.youtube.com/watch?v=xTsvwBkVdKw

| TheDarkEmpire a răspuns (pentru IMC90):

Am dat eu inteligent, sa echilibram cat de putinlaughing
Si inca ceva:
"Axl Rose este idolul tuturor adolescentelor in care a dat estrogenul (nu ca mi-ar pasa, dar deja devine penibil sa mai asculti GNR cand stii ca toate pustoaicele fara par pubian saliveaza dupa el)"
*Nu cred ca Biblia are atata adevar.

| IMC90 a răspuns (pentru TheDarkEmpire):

''*Nu cred ca Biblia are atata adevar.''

pai biblia e SF, cum sa aiba adevar?hee hee

| TheDarkEmpire a răspuns (pentru IMC90):

Adevar, neadevar, tot un amarat de simbol ramane, la fel ca si crucea.Nimic mai mult.

| Holocaust a răspuns:

Axl Rose e un solist priceput intr-adevăr, plus că arăta destul de bine în tinereţe, însă degeaba eşti talentat dacă ai o personalitate demnă de şters pe jos cu ea. El ar fi fost cauza principală a destrămării trupei Guns N'Roses, cică. Meh...

| Bogdanux a răspuns:

Voce are, era ok pe la sfarsitul anilor '80 si inceputul anilor '90. Dar acum se crede mare scula pe bascula.Sa nu mai vorbesc de gesturile pe care le face in concerte.

| IMC90 a răspuns:

Arata ca un gay, se imbraca ca un gay si canta ca unu

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru RockinLife):

''Tu să rămâi cu cocălărelile tale gen Lil Uein sau Inna.''

ai baut carbid? cum sa ascult rahaturile alea?

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru RockinLife):

''Oricum, Axl Rose mi se pare foarte tare.''

Fiecare cu parerea lui happy Eu nu l-am ''inghitit'' niciodata

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns:

E supraapreciat.

| Woodenpints91 a răspuns:

Una...nu foarte bună.
Ok, a fost super-celebru, împreună cu GnR au scos câteva melodii epice, însă momentan este mult prea apreciat pentru adevărata lui valoare. Chair şi el îşi dă prea multă importanţă şi face tot felul de fiţe de virgină pe la concerte, având impresia că fără el se duce de râpă toată industria muziaclă.
Îl apreciez doar ca muzician, nu şi ca om.

| wforweirdo a răspuns:

GNR ascult, dar de el, ca persoană nu îmi place deloc.

| BlueBroom a răspuns:

The guy knows how to rock it \m/