| Alexutzapoopuic a întrebat:

Ce parere aveti despre cantecul asta

http://www.youtube.com/watch?v=nFg0pz6eK34

fi-ti sinceri, am facut pariu cu o prietena!

Răspuns Câştigător
| Kristinelu96 a răspuns:

Frumos cintecul!

7 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Oribil.Ingrozitor.Terifiant.De ****.Ingrozitor.Teribil.Gretos.Hidos.Groaznic.Monstruos.Infect.

| Alexutzapoopuic explică (pentru Gorath):

De ce ?

| Gorath a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Nici nu ma obosesc sa-ti raspund, pentru ca n-ai intelege, avand in vedere gradul de inteligenta pe care il ai...

| Alexutzapoopuic explică (pentru Gorath):

Da ce destept esti

| Alexutzapoopuic explică:

daca erai asa de inteligenta cum te crezi puteai sa spui doar ca nu ti-a placut s sa nu te mai obosesti sa scrii tot, persoanele ca tine habar nau sa se bucure de viata

| Gorath a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Mori, ba, mori si nu te mai obosi sa silabisesti pe acolo, oricum nu te ascult!

| Batter_Duracell_1993 a răspuns:

Sucks big time!