| IamGIPSY a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care ne reprezinta la eurovision,de Mandinga?Mie mi se par ok.Canta frumos .Insa ce nu inteleg e de ce se tot baga Lucian Viziru?Ce nu ii convine?

Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Daniel97 a răspuns:

Mandinga dupa parerea mea aproape ca nu se putea ceva mai rau plus ca o melodie mai comerciala de atat nu se putea.Era evident ca o sa ne reprezinte un artist slab asa se intampla mereu de aceea nu ajunge prea departe la Eurovision.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie un singur lucru nu imi convine: in engleza mi se pare normal sa cante, dar daca vor reprezenta ROMANIA, de ce in melodie sunt atatea versuri in spaniola?

| ofhjkoihusnhf a răspuns:

Sunt ok, dar nu prea.