| 2hard4u a întrebat:

Ce parere aveti despre chitarile Pasadena? Merita sau iau o chitara acustica Pasadena la 230 lei? va trimit un link spuneti'mi parerea.Si in general despre chitarile Pasadena daca sunt bune sau nu.Multumesc(dau fundita)http://diverse.net16.net/4_4_acustic_albastru.html

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| 2hard4u explică:

Multumesc oricum, am luat'o deja si este in stare impecabila corzi metalice noi noute tot super bun.Nu era nimic putred sunt o firma de calitate mersi oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| TudorPRK a răspuns:

Buna vreau sa i-mi iau si eu o chitara acustica Pasadena de pe diverse.net16.net. s-ar merita, e o achizitie buna pentru un incepator sau nu prea?
Mersi.

| Hodorog_Gabriel_1993 a răspuns:

Vreau si eu sa imi iau una la fel. Cum e chitara? Ai avut vreo problema cu ea?

| 2hard4u explică (pentru Hodorog_Gabriel_1993):

E foarte buna...Nu are nici o pb...Si o folosesc de vreo 3 luni in fiecare zi