| AlinAllout a întrebat:

Ce parere aveti despre Dubtil si muzica lui? Va place?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine-i Dubtil?
Vecinul sau prietenul tau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlinAllout):

Aha... muzica lu' peste prazit!

| AntonioFaraBaniDeRas a răspuns (pentru Violleta2022):

Pestele ala prajit are succes in schimb tu esti un nimeni

| Violleta2022 a răspuns (pentru AntonioFaraBaniDeRas):

Succes unde? In fundul curtii la el? ca asasucces are ca nimnei nu da vreo ceapa degerata pe el, mai ales ca nu s-a auzit de ala.

| AlinAllout explică (pentru Violleta2022):

Daca nu ai auzit tu de el nu inseamna ca nu a auzit nimeni de el. Lumea nu se invarte dupa cum vrei tu, normal ca nu ai auzit de el daca asculti toata ziua manele sau radio cu aceleasi 10 melodii de 20 de ani. Nu intotdeauna ai dreptate in viata asa ca invata sa accepti asta si nu te mai minti singura. Tu nu ai succes nici in fundu curtii la tine si iti dai aici cu pareri laughing

| moshulescu a răspuns:

Fain