| mada_4633 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dima BIlan?

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

E dragut:X
hot:X
sexy:X
... dar uneori asa de idot cu pamatuful ala in cap fatarolling on the floor

pasiune comuna:Xsmug

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am auzit prima data de el la Eurovision pentru ca urmaresc an de an. Imi place.

| Ana_6509 a răspuns:

Prima data am auzit de el la Eurovision unde l-am si vazut si ascultat. Mi-a placut, eram innebunita dupa el si a cantat foarte frumos live(nu degeaba a si castigat). Are piese dragute ca Believe si Never let you go. Din pacate nu e atat de cunoscut, cel putin in Romania nu se prea aude de el...

| Decebal a răspuns:

Dima Bilan e un pidaras rusesc care nu are nici ureche muzicala si nici infatisare adecvata scenii ...nu are prestanta scenica!