| crisS a întrebat:

Ce parere aveti despre Dima Bilan? ( images pe google) adica eu il ador si vreau sa stiu si parerea voastra

app: stiu ca nu e super cunoscut dar a castigat eurovisionul in 2008 si a luat vreo 4 premii EMA a facut colaborari cu Timberland si e super hot!

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Arata super cute.
Numai ca nu-mi place cum arata acum roscat si cu freza aia de cainestraight face.
Si oricum melodia a fost buna pentru ca a colaborat cu Timbaland:p.

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Dar de Alexander Rybak care a castigat Eurovisionul in 2009, ce zici? smug eu p`asta il ador love struck manca-l-as de maimutica norvegiana ce e! love struck

| inna a răspuns:

Il ador :-x.Ascult melodiile lui cu placere, iar melodia Believe e preferata mea, e melodia mea de suflet.

| Klara a răspuns:

E hot ...rusul big grin
Dar a cam avut pile la Eurovision 2008...ca deh. piesa o compusese Timbaland...

| crisS explică:

@ TPU: normal ca'mi plac melodiile lui sunt super:X

Răspuns utilizator avertizat
| micky a răspuns:

Imi plac melodiile lui happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Wow ''super hot''...laughingrolling on the floor
Mda... mie imi place Rihanna, e super hota!rolling on the floorrolling on the floor

| bubukid a răspuns:

De fapt il cheama Viktor Belan love struck si e sexy dar nu frumos.ci doar sexy...acum... ce parere aveti despre ricardo scamarccio:X?

| Ioana22B a răspuns:

It's my favorite singer[:Xlove struck:X]...si cu asta am zis tot:X... app:sooo HOT!droolinglaughing

| mada_4633 a răspuns:

Hmm pai ce parere sa am? IL ADOR.Este cantaretul meu preferat din 2008happycu toate ca il cunosteam din 2006 de cand a participat cu piesa never let you go la eurovision, dar din anumite motive nu m-am interesat de el... e foarte dragut si am invat si putina rusa de cand ascult muzica lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si michael jackson ce spunea? el e super cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar ca a castigat euro in 2008 cu o melodie destul de buna... si ca la euro 2009 arata oribillaughing