| anonim_4396 a întrebat:

Sall, ce parere aveti de dima bilan.

3 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

E cantaretul meu preferat!:X
Ador vocea sa, melodiile sale[unele foarte ritmate numai bun de dansat pe ele iar altele atat de sensibile de iti ajung la suflet!:X], chipul sau[e un dulce:X pacat ca isi face atatea schimbari de look:-s]Ce sa mai... e crazy, amuzant si mereu imprevizibil toate astea plus vocea sa superba il transforma in cantaretul meu favorit.THE BAEST 4EVER!:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draku stie ciine mai ii si ala...hai pa... uraticoo

| Shampanie a răspuns:

Are o voce superba, il ador :X! plus faptul ca a participat si la EuroVision...