| codrina_8326 a întrebat:

Ce parere aveti despre elena gheorghe? credeti ca e la fel ca inna?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Amandoua canta cam acelasi tip de muzica! ...deci se aseamana la acest capitol! oricum sunt 2 persoane diferite cu abordari muzicale total diferite!

| UNfriendLY a răspuns:

INNA > Elena Gheorghe

| Anonima_5812 a răspuns:

E talentata, dar nu are toate calitatile innei.

| Gabytsuu a răspuns:

Nu

| alexaaa a răspuns:

Nu e ca inna.se aseamana doar intr-un fel.aman2 nu stau prea bine cu englezawinking

| gr3atlif3 a răspuns:

Inna ii mai HOT love strucklove struck... si in ultima vreme ii mai buna la englezawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Elena are o voce mult mai buna decat a Innei si canta si live.
http://www.youtube.com/watch?v=RWVja-KaOcs

Răspuns utilizator avertizat