| mioara a întrebat:

Ce parere aveti va castiga ELENA GHEORGHE EUROVISIONUL eu sunt pentru.

Răspuns Câştigător
| Beatrice_6624 a răspuns:

ELENA HEORGHE este o voce foarte buna, fapt dovedit ca stie sa cinte live asta datorita liceului pe care la facut de muzica dinu lipatti sectia actorie, este o voce de care vom mai auzi, perovine dintr o familie tatal preot si mama cintareata si cred ca va cistiga pentru ca piesa ei este foarte buna.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

SUNTEM ROMANI, DECI TINEM CU ELENA GHEORGHE. SPERAM SA CASTIGE.

Janina
| Janina a răspuns:

Mie nu imi place, nu mi-a placut nici prestatia, nici melodia nici nimic.

| Annitu a răspuns:

Eu sunt CONTRA!laughingglumeam...Nu ma intereseazabig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Speram ca da! are o voc super si melodia e foarte frumoasa! ii tinem pumnii si suntem alaturi de eawinking

tundenana
| tundenana a răspuns:

Cred ca toti romanii sunt pentru ea... normal... ca ea ne reprezinta... si eu ii tin pumnii cu toate ca nu e cantareata mea preferata...

| oooooooo a răspuns:

Reprezinta Romania, deci o sustinem, suntem alaturi de ea, dar in niciun caz nu va castiga Eurovisionul.sa speram ca va iesi intre primii zece.

| Ella_6365 a răspuns:

O sustin pana la capat. mi-a placut enorm de mult la prima semifinala, costumatia a fost incredibila, iar ea a cantat superb. in finala va fi la fel! happy

| Ella_6365 a răspuns:

Votarea anul asta a fost total crap!
trebuia sa castige arash

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va castiga dar in primele 10 sigur se va afla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil