| Adeniy a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia One direction? Ce melodie de a lor si de cine din formatie va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| mada97nnn a răspuns:

Adoor formatia one direction mai ales pe zein imi place foarte mult melodia what makes you beautiful..asta a fost prima pe care am auzit-o..de la formatia asta:X:X

| Adeniy explică (pentru mada97nnn):

La fel si eu.Am auzit melodia din greseala si apoi am ascultat-o in fiecare zi.

| nuamnuvreau a răspuns (pentru mada97nnn):

"Zein"? Meriti sa mori pentru asta.

| mada97nnn a răspuns (pentru nuamnuvreau):

Ai mah de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mada97nnn):

Poate Zaynrolling on the floornu Zeinwinking

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult asa ceva, nu-mi place.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

One Direction, după părerea mea, sunt destul de buni. Dar nu le prea ascult melodiile. Zayn e preferatul meu love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultra gay

| TempleOfTheDog a răspuns:

O formatie comerciala, cu niste cantece de toata jena. Poate ca ei chiar au voce, dar nu au habar ce sa faca cu ea!

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

E trupa mea favorita dar il adoooor pe Zayn! Imi place si de Liam si Niall dar mai putin! melodia mea preferata este Live While We're Young!