| Iutzu a întrebat:

Ce parere aveti despre Inna? Am pus intrebarea aceasta pentru ca am auzit multe si diferite pareri vreau sa vad voi ce parere aveti despre canreata care ne reprezinta pe piata internationala?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Inna are niste melodii superbe ce-i drept.Multi spun ca nu canta live bine dar eu nu cred ca e chiar asa de grav.Cu un antrenament bun si cu cat mai multe piese bune poate castiga extrem de multi fani, mai multi decat acum si o recunoastere internationala mare. Voce cred eu ca are, frumoasa este, munceste si ne face reputatie.Asta e parerea mea despre ea, in general parerea mea e buna despre Inna dar ii doresc cat mai mult succes si antrenament.

| loredana2012 a răspuns:

Nu-mi plac melodiile ei care sunt extrem, dar extrem de agasante.Sa nu mai zic ca toate seamana intre ele.Si e praf

| Shinen a răspuns:

Imi place mult de Inna. E draguta, frumoasa, canta bine, are melodii super. Si am auzit ca este printre cele mai sexy femei DIN LUME...

| Bitzy a răspuns:

Eu cred ca este foaarte OK!

| dennyissa a răspuns:

Dragutza