| Pompeius a întrebat:

Ce parere aveti de Whey Amino 10.000 de la muscletech? cei care au folosit...Cum sunt pastilele... mici sau mari ca am auzit diferite pareri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Sincer, n-am auzit de whey amino 10000 de la muscletech... doar de la Nutrend stiu. Sunt tablete normale, mari, ca orice amino. Ca si cei de la On, de la Gasparii, etc.
http://www.megaproteine.ro/Aminoacizi/Nutrend-Compress-Whey-Amino-10000/

1 răspuns:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Imi vine sa vomit cand aud de muscletech, scumpe in draci, overrated, doar pentru sponsorizeaza pe phill care e mr olympia. amino prefer fie universal, ori weider lichid, cu aroma de cola smug