| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe pareri la intrebarea : " Ce reprezinta muzica pentru voi? " (:

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

O stare de meditatie care imi duce gandul in trecut si ma face sa retraiesc momentele fericite si vad in viitorul meu ceea ce va urma. Sa ma vad in anumite situatii, sa ma gandesc la timp care se scurge incet si nu se mai intoarce vreodata.happy

| Sociopat a răspuns:

Refugiu.

| Johndoe2023 a răspuns:

Pentru mine? muzica pe care o ascult ma reprezinta, vorbeste in numele meu, imi dezvaluie caracterul si ma ajuta in selectarea persoanelor din anturaj

| WithoutName123456789 a răspuns:

Muzica reprezinta pentru mine o metoda de relaxare sai cand sunt nervos, ascult muzica si ma calmez.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Ți-aș da un răspuns mai artistic, să zic așa, dar mi-ar lua prea mult, așa că-ți zic într-un cuvânt. Totul.

| geo4ever a răspuns:

Robabil fara muzica lumea ar fi mai trista. Mult mai trista. Fara ea nici prin dans nu ne putem exprima sentimentele. Fara ea nu ar fi petreceri. Fara ea nu am mai avea lucruri in comun. Fara ea ar fi oribil.
Sper ca te-am ajutat.