| raluca_5113 a întrebat:

Ce parere aveti despre jonas >>>brothers?( nu-s fana).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de nick.si cateve melodii. a si imi placeau mai mult inainte sa devina vedete disney

16 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu imi plac...sunt k toti ceilalti, nu se evidentiaza prin nimichappy

| ing. a răspuns:

Buna.
Sincer, mie nu imi place de Jonas Brothers.
Sunt cam banali oh go on
Si nici nu au cine stie ce voce.oh go on

| Silvia a răspuns:

Sunt buni love struck laughing
Aaa..uitasem...mai au si vocebig grin laughing

| Kandy a răspuns:

Nu-mi plac! Nu inteleg ce e asa special la ei...

| daddy a răspuns:

Cine mai sunt si astia? :-\

| Guitarlove a răspuns:

Baietii canta bine! Dar nu`s fana inraita! happy

| alle_1861 a răspuns:

Arata bine toti si au ceva voci. happy

| JackieSue a răspuns:

Pai vad ca nu esti fana. Tu esti cu Hannah Montana si cu Miley C. dupa cum o spune avatarul tau.

| amfetamina a răspuns:

Aaaa...parerea mea este ca.straight face
nu au cine stie ce voce...si nici nu arata cine stie cum.
so.vai de_|_lorhappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super baieti :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.sunt draguti... dar nu-s fana asa mare...si nici macar nu prea ii urmaresc la tv.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ce sa zic Nick arata bine da este un om la fel ca noi nu trebuie sa ne mandrim. Acum fac o comedie la Disney Channelwinking. Ma rog sunt buni atata am avut de zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ce sa zic Nick arata bine da este un om la fel ca noi nu trebuie sa ne mandrim. Acum fac o comedie la Disney Channel winking . Ma rog sunt buni atata am avut de zis .

| BlackRose a răspuns:

Nu-s fana dar Joe si Nick sunt destul de draguti love struck

| lucy a răspuns:

Joe dragut! Canta destul de bine aaaa si Nick este destul de dragut